Malý dřevěný truhlík Máňa 2050

Novinka podzimních měsíců roku 2020, dřevěný truhlík naší rozšířené řady dřevěných truhlíků Máňa, dřevěný truhlík Máňa 2050 který pro vás vyrábí přímo naše tesařská firma. 

Malý dřevěný truhlík který může najít své místo na širším parapetu okna, na balkóně, na terase i v zahradě a na dalších nejrůznějších místech. Dřevěný truhlík Máňa 2050 můžete využít na pěstování truhlíkových květin, bylinek, menší zeleniny i dalších rostlin. Dřevěný truhlík si v naší nabídce můžete vybrat ze dvou variant – provedení truhlíku bez vyložení zahradnickou folií a s vyložením kvalitní černou zahradnickou folií která vám zajistí prodloužení životnosti vašeho dřevěného truhlíku.

Povrchová úprava dřevěného truhlíku Máňa:

V základním provedení si můžete objednat provedení dřevěného truhlíku bez povrchové úpravy. V naší nabídce si také můžete objednat provedení povrchové úpravy, vybrat si můžete z naší základní nabídky lazur a nátěrů nebo vám vypracujeme nabídku provedení povrchové úpravy požadovaným nátěrem.

Technické parametry dřevěného truhlíku Máňa 2050:

  • Tloušťka stěny dřevěného truhlíku: 20 mm
  • Rozměr dřevěného truhlíku: 52 x 22 cm
  • Výška dřevěného truhlíku: 19 cm
  • Potřebné množství zahradnického substrátu: cca 9,5 litrů
  • Použité řezivo: kvalitní smrkové dřevo
  • Povrchová úprava: bez povrchové úpravy, provedení lze přiobjednat
  • Průřez dřevěných prvků truhlíku: stěny 20/50 mm, rohové hranolky 20/30 mm, horní lemování 20/30 mm
  • Vyložení dřevěného truhlíku folií: vyberte si variantu provedení truhlíku

Fotogalerie dřevěný truhlík Máňa 2050:

Dřevěný truhlík Máňa 2050 v našem e-shopu:

Dřevěný truhlík si můžete objednat v našem internetovém obchodě www.e-pergoly.cz kde ho najdete na následujícím odkazu – Dřevěný truhlík Máňa 2050

Dřevěný truhlík Máňa 2050 si v naší nabídce také můžete objednat ve výhodné sadě 4 + 1 Zdarma, nabídku v e-shopu najdete na následujícím odkazu – Sada dřevěných truhlíků Máňa 2050, 4 + 1 Zdarma

Máte k dřevěnému truhlíku Máňa 2050 další dotazy?

V případě že máte k dřevěnému truhlíku Máňa 2050 další dotazy nebo v případě že potřebujete poradit s objednáním truhlíku kontaktujte náš zákaznický servis.

Kontakty na náš zákaznický servis jsou telefon + 420 774 418 219 a e-mail: tescep@tescep.cz 

Náš zákaznický servis je vám k dispozici každý den včetně víkendů v době od 7.00 do 22.00 hodin.